Muusika looduses

Linnulaulu võib võrrelda muusikaga,» ütles loodushelide lindistaja VeljoRunnel
https://tarbija24.postimees.ee/1785629/linnulaul-tervendab-nii-hinge-kui-keha.
Õige aeg minna loodusesse ja nautida olemist. Muidu nii vaikne loodus on täis muusikat. Kuulda on palju, aga näha lähedalt neid väikesi sulelisi polegi niisama lihtne. Ikka kaugelt ja korraks. Kui huvi suurem, siis tulevad asjatundjad ja kaamerad appi. Näiteks siin: https://www.minest.ee/search/label/Linnublogi ;
http://www.folklore.ee/era/pub/files/vlinnuraamat_algus.pdf
Loe lisaks

Kuhu minna

Kas on kellelgi mingi paigake, kuhu ta sooviks matkale minna ja rohkem teada saada selle paiga lugudest, minevikust ja loodusest. Mõni poolmetsik rajake, kuhu üksi ei tahaks minna, aga seltskonnaga küll? Andke luguretkele teada. Kui jälle koos retkele tohime minna, on soovitud paigad juba ettevalmistatud ja ootamas.

Loe lisaks

Lehmja tammik

Lapsi käib tammikus retkel palju. Nende jaoks on luguretke ülesehitus ühele legendile põhinev. Kõige enam levinule, kuid ka kõige malbemale ja õpetlikumale.  Seal, keset muinasjutulisi vanu puid, tundub kõik elav ja tõene. Looduse hoidmist õpetav legend viib meid tantsivate pulmaliste vahele  Prohvetit, Peigmeest ja Padret otsima.  Prohvet saab mõne aasta pärast 400 aastaseks.
Loe lisaks